Wanny SPA – JACUZZI

jacuzzi wanna ogrodowa

Zapoznaj się z bogatą ofertą wanien SPA. Oferowane przez nas jacuzzi oraz wanny z hydromasażem uchodzą za jedne z najlepszych na świecie co potwierdzają światowe rankingi oraz sami klienci.

Ich nowoczesny design, niezawodność oraz funkcjonalność to gwarancja relaksu, komfortu oraz prestiżu w Twoim domu i ogrodzie.


Oferujemy serie wanien SPA:


Seria Platinum Elite – najbardziej zaawansowane i luksusowe jacuzzi na rynku.
Seria Island Spas – stwórz swoje własne SPA z najbardziej funkcjonalnym jacuzzi.
Seria South Seas Spas – atrakcyjne i niezawodne jacuzzi do ogrodu czy domu.
Seria Garden Spas – ogrodowe wanny SPA zapewniające relaks i odpoczynek.

WYBIERZ SERIĘ JACUZZI i dowiedz się więcej:

jacuzzi wanna ogrodowa south

Seria South Seas Spas – atrakcyjne i niezawodne jacuzzi do ogrodu czy domu.

Wanny SPA z serii South Seas Spas gwarantują wysoki komfort użytkowania. Każda chwila spędzona w South Seas Spa poprawia samopoczucie i relaksuje ciało. Proponujemy wybrać model jacuzzi o odpowiednim kształcie i wymiarze, zdefiniować ilość osób które mogą z niej jednocześnie korzystać, ustalić rodzaj funkcji a ułatwi to w wyborze odpowiedniego modelu.

jacuzzi wanna ogrodowa island

Seria Island Spas – stwórz swoje własne SPA z najbardziej funkcjonalnym jacuzzi.

Jacuzzi posiada wiele atrakcyjnych funkcji. Gwarantuje bardzo dobry, zróżnicowany masaż. Jej efektowne oświetlenie tworzy klimatyczną atmosferę. Wanny Islad Spas można wyposażyć w dobrej jakości nagłośnienie. Wybierz kolor swojej wanny korzystając z szerokiej oferty dostępnych barw.

jacuzzi wanna ogrodowa garden

Seria Garden Spas – ogrodowe wanny SPA zapewniające relaks i odpoczynek

Jacuzzi z serii Garden Spas jest łatwe w obsłudze i nie wymaga specjalistycznych przyłączy. Można je podłączyć do standardowego prądu 230V. Ustal rozmiar i funkcje, które pasują na których Ci zależy a ułatwi to wybór modelu. Nasze jacuzzi można w dowolnej chwili przestawiać lub na czas dłuższego wyjazdu schować, wstawić do garażu. Wanny szczególnie polecane do domów letniskowych, obiektów na wynajem oraz do wyposażenia nowo budowanych lokali.