Wanny SPA

Jacuzzi ogrodowe jest doskonałą inwestycją, która pozwala korzystać z ciepłej kąpieli w ogrodzie przez cały rok. To szczególnie cenne urządzenie dla osób, które mają problemy z krążeniem, ale również wszystkich tych, którzy chcą zapewnić sobie relaks na łonie natury.

Wanny SPA – zaawansowana technologia i podzespoły

Wanny SPA z kolekcji Platinum Elite, Island Spas, South Seas Spas oraz Garden Spas producenta Artesian Spa wyposażone zostały w zaawansowane technologie i podzespoły. Hydromasaż działa w oparciu o dysze wykonane ze stali szlachetnej, które znajdują się na całej powierzchni wanny SPA, a w kolekcji Island Spas dysze są trójwymiarowe i posiadają podwójną spiralę, co zapewnia jeszcze głębsze doznania podczas hydromasażu całego ciała. System 5 pomp ciśnieniowych, w oparciu o które działa jacuzzi ogrodowe z kolekcji Platinum Elite, może być regulowany przez każdego użytkownika wanny SPA według własnych preferencji. Możesz zatem wyregulować siłę i natężenie strumienia specjalnie dla siebie, a pozostałe osoby, które w tym samym czasie korzystają z wanny SPA mogą zrobić to samo. Niezależnie działające pompy zapewniają personalizację strumienia wody. W kolekcji South Seas Spas można skorzystać z kaskady wodnej w zagłówku, która stanowi dodatkową atrakcję. Z kolei Garden Spas to ekonomiczne rozwiązanie, które wystarczy podłączyć do prądu 230 V.

Wanny SPA – automatyczne oczyszczanie dzięki filtrom i ozonowaniu

Jacuzzi ogrodowe może być jego elementem przez cały rok. System oczyszczania wody jest zaawansowany. Poza obecnością filtrów na bieżąco oczyszczających wodę w jacuzzi, system ozonowania pozwala na utrzymanie jego sterylnej czystości, nawet w przypadku częstego użytkowania przez wiele osób. Efektywne oczyszczanie łączy jacuzzi ogrodowe ze wszystkich kolekcji.

Wanny SPA – możliwość obsługi poprzez ekran cyfrowy

Wszystkie wanny SPA wyposażone są w cyfrowe ekrany, niektóre nawet LCD, dzięki którym można ustawić wszystkie parametry temperatury, natężenia wody, a także sprawdzić stan w jakim jest jacuzzi ogrodowe. Z elementów technologicznych należy jeszcze wymienić oświetlenie ledowe. Niebieskie światło sprzyja uspokojeniu i ukojeniu nerwów, ale jacuzzi ogrodowe może być podświetlane w 17 kolorach. Wygląda to spektakularnie i świetnie sprawdza się w czasie organizowanych w ogrodzie imprez. Wszystkie jacuzzi ogrodowe wyposażone są w podgrzewacz tytanowy. Dzięki niemu można zapewniać ciepłą wodę o każdej porze roku. Do każdego jacuzzi dedykowana jest pokrywa termoizolacyjna, dzięki której można utrzymać temperaturę wody, nawet zimą, kiedy temperatura powietrza jest ujemna, a także zapobiec dostaniu się do wanny SPA zanieczyszczeń z zewnątrz.

Jacuzzi ogrodowe – nie tylko hydroterapia ale również muzykoterapia

Wybierając jacuzzi ogrodowe z oferty time4spa.pl można zapewnić sobie nie tylko doskonały hydromasaż całego ciała, ale również ukojenie dla zmysłów poprzez muzykę. Dodatkowymi akcesoriami, w jakie można wyposażyć jacuzzi ogrodowe jest bowiem stereo sound system Harman z wysuwanymi głośnikami stereo, współpracujący z Bluetooth, AM/FM i posiadający wejście USB w kolekcjach Island Spas i Platinum Elite.

Wanny SPA – doskonałe odprężenie i rozluźnienie mięśni

Wanny SPA to doskonałe rozwiązanie dla osób czynnie uprawiających sport, a także przechodzących rehabilitację. Pozwalają rozluźnić napięte mięśnie i pozytywnie wpływają na krążenie. Skorzystają na nich również osoby cierpiące na zwyrodnienia kręgosłupa. Hydroterapia ma bardzo szerokie zastosowanie, a w połączeniu z muzykoterapią może również skutecznie poprawiać nastrój. To rozwiązanie zarówno dla osób młodych, jak i starszych.
Wanny SPA można dopasować do aranżacji ogrodu i wybrać dla nich obudowy imitujące kamień. Mogą być również zaadaptowane na tarasie bądź we wnętrzu domu np. ekskluzywnym pokoju kąpielowym. Różnej wielkości wanny SPA można dostosować do własnych potrzeb, wybierając 3-osobowe, 4- osobowe, 5-osobowe lub nawet 9-osobowe modele. Jacuzzi ogrodowe można również przenosić, jeśli chce się ponownie zaaranżować obejście domu.