TIME4SPA

Jesteśmy zgranym zespołem, który ponad 12 lat temu podjął decyzję o oferowaniu innym takich produktów jakie sami chętnie widzielibyśmy w swoim otoczeniu. Od samego początku stawiamy na jakość dlatego nawiązujemy współprace tylko z najlepszymi. Spośród wielu firm oferujących produkty do zaaranżowania własnej strefy SPA wybraliśmy fińską firmę KIRAMI – producenta fińskich wanien dla którego każdy szczegół jest niezwykle istotny.

SPA we własnym ogrodzie

Strefa SPA we własnym ogrodzie lub domu ma zapewnić nam przyjemny relaks i regenerację a także być miejscem dobrej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół przez okrągły rok. Dlatego tak ważne jest aby wybrać sprawdzone produkty których główną cechą jest komfort i niezawodność, takie które nie będą wymagały od nas mnóstwa czasu spędzonego na konserwacji i pielęgnacji.

Wanny fińskie

Firma Kirami może poszczycić się 17 letnim doświadczeniem w produkcji fińskich wanien, rocznie wykonują ponad 5 000 sztuk. Znakiem rozpoznawczych tych fińskich wanien jest staranność ich wykonania oraz trwałość materiałów.

Zadzwoń do nas lub odwiedź nas w naszym salonie w Szczecinie, doradzimy, pomożemy wybrać najlepszy model dla Twoich potrzeb. Dostarczamy i montujemy nasze produkty nie tylko na tere-nie całego kraju ale i poza jego granicami. Nasza najbardziej egzotyczna wysyłka to dostawa wanny SPA dla klienta z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Materiały dla projektantów

Dodatkowo na naszej stronie w zakładce “dla projektantów” znajdują się materiały do wykonania wizualizacji lub projektu idealnego miejsca wypoczynku i zabawy.

Nasz kontakt z Państwem nie kończy się z chwilą sprzedaży, oferujemy pełen zakres usług serwisowych, chemię do pielęgnacji wody, olejki do aromaterapii oraz akcesoria dodatkowe, które jesz-cze bardziej uprzyjemnią pobyt w strefie SPA. Mamy wysokie wymagania co do jakości naszych produktów, ale dbamy tez koszt ich zakupu i użytkowania był rozsądny.