TIME4SPA

Jesteśmy zgranym zespołem, który ponad 12 lat temu podjął decyzję o oferowaniu innym takich produktów jakie sami chętnie widzielibyśmy w swoim otoczeniu. Od samego początku stawiamy na jakość dlatego nawiązujemy współprace tylko z najlepszymi. Spośród wielu firm oferujących produkty do zaaranżowania własnej strefy SPA wybraliśmy producenta fińskich wanien dla którego każdy szczegół jest niezwykle istotny.

SPA we własnym ogrodzie

Strefa SPA we własnym ogrodzie lub domu ma zapewnić nam przyjemny relaks i regenerację a także być miejscem dobrej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół przez okrągły rok. Dlatego tak ważne jest aby wybrać sprawdzone produkty których główną cechą jest komfort i niezawodność, takie które nie będą wymagały od nas mnóstwa czasu spędzonego na konserwacji i pielęgnacji.

Wanny fińskie

Firma może poszczycić się 17 letnim doświadczeniem w produkcji fińskich wanien, rocznie wykonują ponad 5 000 sztuk. Znakiem rozpoznawczych tych fińskich wanien jest staranność ich wykonania oraz trwałość materiałów.

Zadzwoń do nas lub odwiedź nas w naszym salonie w Szczecinie, doradzimy, pomożemy wybrać najlepszy model dla Twoich potrzeb. Dostarczamy i montujemy nasze produkty nie tylko na tere-nie całego kraju ale i poza jego granicami. Nasza najbardziej egzotyczna wysyłka to dostawa wanny SPA dla klienta z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Materiały dla projektantów

Dodatkowo na naszej stronie w zakładce “dla projektantów” znajdują się materiały do wykonania wizualizacji lub projektu idealnego miejsca wypoczynku i zabawy.

Nasz kontakt z Państwem nie kończy się z chwilą sprzedaży, oferujemy pełen zakres usług serwisowych, chemię do pielęgnacji wody, olejki do aromaterapii oraz akcesoria dodatkowe, które jesz-cze bardziej uprzyjemnią pobyt w strefie SPA. Mamy wysokie wymagania co do jakości naszych produktów, ale dbamy tez koszt ich zakupu i użytkowania był rozsądny.