Balie ogrodowe spa w twoim ogrodzie

Balie ogrodowe, nazywane niekiedy także fińską wanną, gorącą beczką czy ruską banią, to doskonały sposób na schłodzenie się latem i ogrzanie w chłodniejsze dni. Umożliwiają komfortowy wypoczynek we własnym ogrodzie. Tradycję tę od lat kultywują Finowie kochający drewno dobrej jakości. Balie ogrodowe cieszą się jednak popularnością nie tylko w Finlandii - również w Polsce znajdują coraz więcej zwolenników.

Dlaczego warto mieć balię ogrodową?

Balie ogrodowe to idealny przykład zastosowania leczniczego działania ciepła. Pozwalają na obcowanie z drewnem wysokiej jakości. Odpowiednio wykonana powierzchnia drewniana wchodząca kontakt ze skórą zapewnia jedne z przyjemniejszych doznań, jakie można sobie zafundować po ciężkim dniu w pracy czy też po męczącym treningu. Balie sprzyjają więc relaksowi, pozwalają rozluźnić zmęczone mięśnie, zapewnić sobie ochłodzenie czy też zahartować organizm.

Chwila relaksu

Balie ogrodowe dają także okazję do spędzania czasu z najbliższymi czy z przyjaciółmi w komfortowych warunkach. Dzięki nim można cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu, odpoczywać i relaksować się. Komfort i przyjemność obcowania z drewnem wysokiej jakości jest bowiem nieporównywalny z kąpielą chociażby w plastikowym basenie ogrodowym. Co więcej, w tego rodzaju balii może jednocześnie przebywać nawet do 8 osób. Jest to także doskonałe miejsce na odpoczynek we dwoje. Balie posiadają też szereg akcesoriów, które sprawiają, że odpoczynek staje się jeszcze bardziej komfortowy. Najczęściej wybierane akcesoria to przede wszystkim schodki do balii czy stoliki na napoje oraz specjalne pokrywy.

Jacuzzi przez cały rok

Balie ogrodowe są bardzo wyjątkowe przede wszystkim dlatego, że można się nimi cieszyć przez cały rok, niezależnie od pogody. W upalne dni posłużą do ochłody, a zimą pozwolą zahartować ciało i wzmocnić odporność. Można umieścić je praktycznie w dowolnym miejscu, a ponadto zajmują niewiele miejsca i nie wymagają dodatkowych instalacji. Są więc o wiele lepszym rozwiązaniem niż basen ogrodowy czy inne sezonowe rozwiązania.

Piękny design

Balie ogrodowe nie tylko sprzyjają odpoczynkowi, ale tez zachwycają świetnym wyglądem. Doskonale wpasowują się w wystrój całego ogrodu dzięki temu, że są wykonane z drewna. Prosty wygląd idący w parze ze starannym wykonaniem sprawia, że balie ogrodowe z jednej strony prezentują się naturalnie, a z drugiej bardzo ekskluzywnie. Z powodzeniem wpasują się w aranżację niemal każdego ogrodu.

Wysoka jakość wykonania

Oferowane balie ogrodowe produkowane są w Finlandii. Tym samym można mieć pewność, że posiadają wszystkie cechy, jakie powinny mieć najlepsze produkty tego rodzaju. Ponadto, wysoka jakość drewna umożliwia komfortowy wypoczynek i zapewnia wysoką estetykę oferowanych produktów. Montaż balii również nie nastręcza większych trudności – wystarczy połączyć balię z piecem, podpalić w piecyku wcześniej przygotowane drewno i odczekać, aż się nagrzeje. Z napełnionej wodą balii można korzystać bez prądu czy specjalnych przyłączy.
Rozwiń opis »

Oferujemy wanny w kilku wariantach. Tradycyjne (seria WOODY) wykonane w całości z drewna oraz wanny (serie COZY, BREEZY i EASY) posiadają wnętrze wykonane z tworzywa. Dodatkowo możemy wybrać moc pieca oraz rodzaj drewna. W ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych dodatków – pokrywy, schodki, tace itp.

Zobacz Filmy Video

Zobacz Galerię