Jacuzzi Wanna domowaWanny SPA – JACUZZI

jacuzzi ogrodowe spa

Seria PLATINUM ELITE

PLATINUM ELITE to topowa seria wanien SPA w ofercie ARTESIAN SPAS. Została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nowoczesny design, niezawodność oraz funkcjonalność to główne ich zalety.

Centralne sterowanie wanną jest łatwe i przyjemne dzięki ciekłokrystalicznemu, dotykowemu panelowi sterującemu. Dodatkowo, wanny z serii PLATINUM ELITE są wyposażone w indywidualne sterowniki umieszczone przy każdym siedzeniu. Dzięki temu każdy możne indywidualnie włączać/wyłączać swoje dysze, regulować moc oraz ilość dodawanego powietrza. Wielokolorowe oświetlenie LED sprawia, iż jacuzzi wygląda imponująco. Oświetlenie znajduje się w wodzie, w zagłówkach, w podstawkach na napoje, w wodospadach oraz w obudowie na zewnątrz wanny. Inteligentny system audio wprowadzi w dobry nastrój i zapewni przyjemną atmosferę. W wybranych zagłówkach oraz po bokach znajdują się atrakcyjne wodospady i fontanny. Dodatkowo, wanny PLATINUM ELITE są wyposażone nawet w 5 wydajnych pomp. Takie rozwiązanie zapewnia idealną moc strumienia wody, niezawodność oraz wyjątkowo ciche działanie. O czystość wody dbają aż 3 innowacyjne filtry EGO3 oraz bardzo wydajny system ozonowania. Woda jest filtrowana i ozonowana przez cały czas. Do stosowania w domu i ogrodzie. Jacuzzi może być używane na zewnątrz przez cały rok.

Rozwiń opis »

Zadbano o komfortowo profilowane siedziska i leżanki, wygodne zagłówki, przyjemne oświetlenie LED oraz odprężające aromaty olejków eterycznych. Aby jeszcze bardziej zwiększyć przyjemność użytkowania można skorzystać z dodatkowych opcji takich jak nagłośnienie audio czy też aplikacje sterującą do smartfonów. PLATINUM ELITE to doskonały design, niezrównana moc masażu oraz perfekcyjna jakość wykonania, których nie znajdziesz w innych jacuzzi. Z troski o środowisko zastosowano energooszczędne oraz ciche pompy. Zastosowane materiały i podzespoły charakteryzujące się niezwykłą trwałością i niezawodnością. Wszystkie elementy i podzespoły wykonane zostały wyłącznie na terenie USA.