Jacuzzi Aresian SPASWanny SPA – JACUZZI

jacuzzi wanna ogrodowa

Zapoznaj się z bogatą ofertą wanien SPA amerykańskiej firmy ARTESIAN SPA. Oferowane przez nas jacuzzi oraz wanny z hydromasażem uchodzą za jedne z najlepszych na świecie co potwierdzają światowe rankingi oraz sami klienci.

Ich nowoczesny design, niezawodność oraz funkcjonalność to gwarancja relaksu, komfortu oraz prestiżu w Twoim domu i ogrodzie.

WYBIERZ SERIĘ JACUZZI i dowiedz się więcej:

jacuzzi wanna ogrodowa elite

Seria Platinum Elite – najbardziej zaawansowane i luksusowe jacuzzi na rynku.

Została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nowoczesny design, funkcjonalność oraz niezawodność to główne ich zalety. Wanny PLATINUM ELITE zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia spa. Nasze wanny SPA, dzięki doskonałej izolacji oraz wbudowanemu podgrzewaczowi można używać w ogrodzie przez cały rok – nawet podczas srogiej zimy.

jacuzzi wanna ogrodowa island

Seria Island Spas – stwórz swoje własne SPA z najbardziej funkcjonalnym jacuzzi.

Jacuzzi posiada wiele atrakcyjnych funkcji. Gwarantuje bardzo dobry, zróżnicowany masaż. Jej efektowne oświetlenie tworzy klimatyczną atmosferę. Wanny Islad Spas można wyposażyć w dobrej jakości nagłośnienie. Wybierz kolor swojej wanny korzystając z szerokiej oferty dostępnych barw.

jacuzzi wanna ogrodowa south

Seria South Seas Spas – atrakcyjne i niezawodne jacuzzi do ogrodu czy domu.

Wanny SPA z serii South Seas Spas gwarantują wysoki komfort użytkowania. Każda chwila spędzona w South Seas Spa poprawia samopoczucie i relaksuje ciało. Proponujemy wybrać model jacuzzi o odpowiednim kształcie i wymiarze, zdefiniować ilość osób które mogą z niej jednocześnie korzystać, ustalić rodzaj funkcji a ułatwi to w wyborze odpowiedniego modelu.

jacuzzi wanna ogrodowa garden

Seria Garden Spas – ogrodowe wanny SPA zapewniające relaks i odpoczynek

Jacuzzi z serii Garden Spas jest łatwe w obsłudze i nie wymaga specjalistycznych przyłączy. Można je podłączyć do standardowego prądu 230V. Ustal rozmiar i funkcje, które pasują na których Ci zależy a ułatwi to wybór modelu. Nasze jacuzzi można w dowolnej chwili przestawiać lub na czas dłuższego wyjazdu schować, wstawić do garażu. Wanny szczególnie polecane do domów letniskowych, obiektów na wynajem oraz do wyposażenia nowo budowanych lokali.