Mar 12
Lut 03

Ćwicz w basenie z przeciwprądem

Basen z przeciwprądem umożliwia ćwiczenie oraz pływanie bez konieczności wychodzenia z domu. Ustaw odpowiednią siłę nurtu i płyń. Możesz skorzystać wysięgnika stabilizującego Twoją pozycję jednocześnie stawiającego dodatkowy opór. Basen możesz postawić w domu lub ogrodzie. Używaj go latem i zimą.  
« Powrót
Lut 02

Fajna wanna SPA dla 5 osób.

Wanna SPA jacuzzi dla 5 osób. Fajnie mieć takie cudo w domu lub ogrodzie. Wymasuje, zrelaksuje, uprzyjemni czas. Kto jest zainteresowany?
Sty 28

Jacuzzi czeka na Ciebie

Jeśli jesteś zainteresowany sprawieniem sobie fajnej wanny SPA to jest najlepszy moment. Do Twojej dyspozycji jest wiele atrakcyjnych modeli. Z całą pewnością wybierzesz sobie coś fajnego. Czekamy na Ciebie. Magazyn z jacuzzi załadowany po brzegi.
« Powrót
Sty 27

Czy to wiosna?

Wiosenna aura sprawia, iż coraz częściej myślimy o wyjściu do ogrodu. Może w tym roku postawić jacuzzi lub basen z przeciwprądem? Wybierz miejsce oraz model. Doradzimy, dostarczymy, zamontujemy.    
« Powrót
Sty 19
Gru 19
Gru 04

zapraszamy do salonu

Zastanawiasz się nad zakupem wanny SPA lub fińskiej wanny? Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? Zapraszamy do salonu. Odwiedź nas, a pokażemy Ci fantastyczne produkty. CH NOWY TURZYN (I piętro) ul. Bohaterów Warszawy 42/43 Szczecin Zadzwoń i umów się na wizytę 519 798 686
« Powrót
Lis 03
Paź 26